Чому люди товстіють

3 ефективних вправи, який врятують тебе від харчової залежності.

Дуже часто зайві сантиметри на стегнах свідчать не про лінь або ж проблеми зі здоров’ям, а про стреси або проблеми у відносинах. Причини нічних набігів на холодильник гранично зрозумілі – ми вибираємо їжу в якості потішив. Кілька хвилин, і чашка солодкого чаю з бутербродом готова. Так як же відучити себе заїдати стрес і перетворювати їжу в замінник любові?

чому жінки товстіють

Редакція «Інтересно!» Ділиться з тобою ефективними вправами боротьби з негативними емоціями і таким надокучливим бажанням з’їсти ще шматочок.

Чому люди товстішають

Часто в їжі ми дозволяємо собі абсолютно все, адже це найпростіший і безпечний спосіб отримати задоволення і розслабитися. Можна відірватися на повну і забути про зобов’язання і конфліктах, з’ївши безконтрольне кількість улюблених солодощів, наприклад. Коли людина намагається бути ідеальним для оточуючих, часто їжа перетворюється в одну єдину віддушину, здатну позбавити від негативних емоцій.

чому жінки товстіють а чоловіка немає

Ці 3 корисних вправи здатні докорінно змінити твоє ставлення до їжі і стресу, потрібно лише спробувати!

 • Склади список задоволень
  Спробуй скласти список всього, що приносити тобі задоволення і моральне, і фізичне. Все-все, крім їжі. Швидше пробуй застосувати ці знання на практиці!
  Спробуй випробувати нові емоції про відчуття, це дуже допоможе твоїм відносинам з їжею. Масаж, ароматна ванна, танці та катання на лижах – ось вона, справжня і така корисна віддушина!заїдати стрес їжею
 • З’їж це через 8 хвилин

Як тільки починаєш відчувати, що кухня так і манить, хоча ти й не збиралася є найближчим часом, швидше за починай виконувати це ефективна вправа. Замість того, щоб в черговий раз відкрити холодильник і поласувати соковитим скибочкою ковбаски, скажи собі: «Я з’їм це через 8 хвилин!» І ні хвилиною раніше.

стрес і їжа

Придумай список корисних справ, які ти могла б зробити за ці 8 хвилин і швидше берися до їх виконання. Бажання перекусити як рукою зніме, поки ти будеш захоплена виконанням такого завдання.
їжа від стресу

 • Зламай пусковий механізм
  Хворобливі відносини з їжею так чи інакше пов’язані з якимись неприємними для тебе подіями. Спробуй відшукати той самий пусковий механізм і спробувати зламати його. Поганий сон, образи, стрес на роботі, гормональний збій – все це може бути причиною переїдання. Спробуй уникати таких ситуацій або ж відволікатися від них в майбутньому.
  їжа як засіб від стресуЯкщо ж стресова ситуація пов’язана з дисгармонією у відносинах, то спробуй написати партнеру лист. Поділися всім, про що думаєш, про що переживаєш, без цензури, не боячись виразів і гучних слів. Уяви себе на місці партнера і постарайся відповісти на всі претензії. Це допоможе ефективно зняти стрес і розібратися в ситуації. А тепер порви листок на дрібні шматочки!
  їжа проти стресу

Як бачиш, боротися зі стресом можна і без чергового скибочки пирога. Головне – дозволь собі хоч зрідка же не бути ідеальною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *